Ahşap aydınlatma direklerimiz, birçok led armatürünün kaidesi olarak geliştirilmiştir. Bu lamba direklerine istenilen herhangi bir armatür monte edilebilir. Bu size tamamen kendi isteğinize göre üretilebilen benzersiz bir lamba direği verir. Açıktır ki, sürdürülebilir ahşap görünüm korunur ve özel ışık gereksinimleri hala karşılanabilir. Ahşap ışık direkleri, özel bir araba yolu için veya örneğin bir kamp alanı veya tatil parkının girişi için veya otellerin çevre aydınlatmaları için, belediyelerin park aydınlatmaları için yaygın olarak kullanılabilir. Ayrıca otoparklarda ahşap ışık direkleri de kullanılmaktadır. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, bu lamba direklerinin bağlanması kolaydır.

Otantik görünüm

Ahşap zamanla bozulur ve ahşap lamba direği ortamın bir parçası olur. Hava koşullarını azaltmak için ahşap aydınlatma direklerimizi empriye yapıp ömürlerini 25 ila 50 yıl uzatıyoruz. Bu, ahşap dış mekan aydınlatmasının otantik ve şık bir görünümünü sağlar. Ürünlerimiz hakkında bir izlenim edinmek için ürünlerimize bakın.

Aydınlarma dieklerinizi siz hayal edin biz üretelim.

Doğaya saygılı  oteller için Ahşap Aydınlatma Direkleri. Sürdürülebilir, sorumlu aydınlatma çözümleri.

Örneğin, farklı boyutların olasılıklarının yanı sıra. İstenilen çözümü sizinle istişare içinde geliştirmeyi seviyoruz. Işık teknolojisindeki veya diğer ahşap veya malzemelerdeki ayarlamaları düşünün. Bize meydan okuyun!

İlham almak için projelerimize bir göz atın.

Ağaç türlerimiz

Lamba direklerimizin her biri,  yüksek kaliteli sert veya yumuşak ağaç seçenekleriyle el işçiliğiyle üretilmiştir: Karaçam, Avrupa Meşe, Tatlı Kestane, Cumaru veya Accoya. Işık direklerimiz isterseniz işlem görmez, bu da renklerinin zamanla değişmesine neden olur, genellikle hava şartlarında koyulaşır. Tüm ağaç türlerimiz dayanıklıdır ve türlerine bağlı olarak 25 ila 50 yıl ömürleri vardır. Amaçlanan ömür süresinin elde edilebilmesini sağlamak için, Karaçam ürünlerimiz yalnızca çelik direk desteği ile birlikte mevcuttur. Diğer ağaç türlerimiz zeminle temas edecek şekilde yerleştirilmeye son derece uygundur. Açıkçası, tüm ürünlerimiz doğa ve iklim şartları göz önünde bulundurularak üretilmişdir.

Atölyemiz

Bir ürünü geliştirmeye başladığımızda, bir müşterinin isteğiyle başlarız. Ahşap lamba direklerimiz de benzer şekilde oluşturulmuştur. Doğru çözümü geliştirmek için sürekli olarak ekibimizle birlikte çalışırız. Bu fikri detaylandırıyor ve işlevsellik ve tasarımı hesaba katarak seçeneklerin ne olduğuna bakıyoruz. Ürün tamamen geliştirildikten sonra.  Bir prototip  yapıyoruz. Tüm süreci biz hallederiz. Geliştirmeden teslimata kadar. Sonsuz olasılıklarımızı mı merak ediyorsunuz? Bizimle iletişim kurmakta tereddüt etmeyin. Size prototiplerimizden birini göndermeyi çok isteriz.

Uzmanlarımızla iletişime geçin

Başgül grup Ahşap Aydınlatma ürünleriyle ilgileniyor musunuz? Lütfen uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçmekten çekinmeyin. İletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz . Elbette bize telefon veya e-posta yoluyla da ulaşılabilir.


Yukarı Git
Arama: Ara